Mutěnice logo

Nové zajímavé produkty

Nový katalog produktů najdete v menu "PRODUKTY A CENY"

Nově v nabídce ovocná vína

Naše společnost se snaží vyhovět přáním zákazníků. Snažíme se tedy pravidelně doplňovat naše portfolio novými produkty. Na základě vysoké poptávky jsme se rozhodli do naší nabídky zařadit ovocná vína. V současné době přicházíme na trh s dvěma novými řadami s názvem Galánka a Knížecí sklepmistr v balení PET 2L a TP 1L. Tyto výrobky jsou velmi oblíbené nejen kvůli svému praktickému balení, ale i díky své chuti. Mnozí jistě ocení, že výrobky jsou bez umělých sladidel.

 

Nabídka polosladkých vín

Důvodem oblíbenosti polosladkých vín je obsah až 45 g zbytkového cukru na litr, což je oproti 12 g zbytkového cukru u polosuchých vín poměrně zásadní rozdíl. K polosladkým vínům snad jen tolik, že podobně jako sladká patří mezi vína, která jsou preferována lidmi všech věkových kategorií. Pokud máte rádi polosladká vína, určitě vyzkoušejte některou z našich řad Stárkovo či Sklepníkovo tajemství.

 

Připravujeme: Dámská a Pánská záležitost

Sledování trendů současné doby. I v oblasti vinařství se dá řídit tímto heslem, a proto byly vytvořeny tyto zcela jedinečné kolekce. Spojení hravého designu a chutných klasických odrůd vytváří víno pro každou příležitost. Pro dámy byla vytvořena kolekce sladších polosuchých vín. Dámy přivítají výběr z odrůd jako je Tempranillo, Moscatel a Merlot. Naopak pánové  jistě ocení vína suchá. Na svém stolu vám určitě nebude chybět některá z odrůd jako je Cabernet Sauvignon, Chardonnay nebo Tempranillo.