Mutěnice logo

Kariéra

Manažer/ka kvality

Směnnost: jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Plný úvazek. Mzda dohodou.
Náplň práce: řízení oddělení kvality a procesů systému řízení kvality ve výrobní společnosti/ organizace, příprava a provádění externích auditů dle norem systému řízení ISO 9001, HACCP, ISO 22000 a Tesco/ Příprava interních auditů a nápravných opatření/ Dohled nad rozbory kvality výrobků/ vyřizování a rozbor reklamací/ analýza vad a poruch výrobků/ návrhy opatření jejich realizací/ Posuzování shody výrobků s požadavky norem a nařízení vlády/ řízení reklamací, školení zaměstnanců/ komunikace se zákazníky a dodavateli/ Controlling, spolupráce s externími pracovníky BOZP, Chemie. 
Požadavky: uživatelská znalost práce na PC / MS Office, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení.
Výhodou: znalost IS Pohoda, ISO, HACCP , znalost metrologie, znalost vinařské legislativy, znalost norem ISO 9001, HACCP, ISO 22000, Tesco, BRC/IFS, certifikát některé z uvedených norem výhodou, předchozí zkušenost s potravinářskou výrobou výhodou. 
Zam. výhody: stabilní zázemí úspěšné společnosti, práce v přátelském kolektivu, práce na HPP, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, školení, bonusy/prémie.